اتوماسیون اداری تحت وب همگام

automasion

star star star star star

0 نظر

4,700,000 تومان

رنگ‌ها:

ویژگی محصول:

تعداد:
 • شناسه #itkala100188
 • برند
 • نوع کالا اکبند
 • موجود در انبار 24 عدد
 • ارسال به تمام نقاط ایران

نرم افزار اتوماسیون اداری، نرم‌افزاری برای ساماندهی مکاتبات اداری،اسناد، فرمها و فرایندهای سازمانی

سیستم اتوماسیون اداری یک نرم‌افزار جامع تحت وب است که با ظاهر کاربری بسیار ساده و حرفه‌ای برای سازمان‌ها، کسب و کارها و زیرمجموعه‌های آن امکان ثبت، گردش، بایگانی و مدیریت انواع مکاتبات اداری درون سازمانی و برون سازمانی، مستندات و فرم‌های سازمانی را بدون محدودیت زمانی و مکانی با سرعت بالا، سهولت کاربری و در محیطی امن فراهم می‌کند.

اتوماسیون همگام یکی از بهترین نرم افزارهای اتوماسیون اداری ایرانی است که در این سالها توانسته فرایندهای سازمانی را در قالب محیطی کاربرپسند، ساده و با امنیت بالا بین مشتری های خود به خوبی مدیریت کند.

 تا امروز به هزاران سازمان و مشتری کمک کرده روندهای خاص چابکی را در سازمانشان پیاده‌سازی کنند و قطعا به شما هم میتواند کمک کند تا با سامانه اتوماسیون اداری، سازمان و شرکت خود را چابک‌تر و بهینه‌تر کنید و شفافیت بیشتری در روند کارها و پیگیری‌ها داشته باشید.

همگام تا امروز به هزاران سازمان و مشتری کمک کرده روندهای خاص چابکی را در سازمانشان پیاده‌سازی کنند و قطعا به شما هم میتواند کمک کند تا با سامانه اتوماسیون اداری، سازمان و شرکت خود را چابک‌تر و بهینه‌تر کنید و شفافیت بیشتری در روند کارها و پیگیری‌ها داشته باشید.

اتوماسیون اداری همگام  برای بهبود تعاملات اداری و مکانیزه کردن فرآیندهای سازمانی بکار می‌رود. اتوماسیون اداری اغلب به عنوان یک مجموعه نرم افزاری یکپارچه در بستر وب و موبایل ارائه می‌شود. این مجموعه نرم‌افزاری معمولا در همه رده‌های سازمانی از مدیران ارشد تا مجموعه کارکنان و مخاطبان خارجی و ارباب رجوع به بکار می‌رود و یکی از ابزارهای دوران دورکاری شمرده می‌شود.

پوشش همه‌جانبه نیازهای کاربران توسط زیرسیستم‌های اتوماسیون اداری همگام، به تمایل عموم کاربران به بهره‌‌گیری از آن افزوده است. زیرسیستم‌هایی که مطابق با نیازهای بومی سیستم اداری کشور و منطبق بر آیین‌نامه‌های سازمان اداری و استخدامی کشور عمل می‌کنند. به همین این زیرسیستم‌ها در همه سازمان‌های دولتی و عمومی و همچنین بخش خصوصی به کار می‌روند..

نرم افزار اتوماسیون اداری همگام در حال حاضر به روز ترین شیوه از خودکارسازی فرآیندها بوده و وظایف مختلفی بر گردن دارد. منظور از آنلاین بودن سامانه اتوماسیون اداری این است که کلیه خدمات آن در بستر اینترنت ارائه می شود. یکی از مهم ترین وظایف اتوماسیون تحت وب انجام مکاتبات سازمانی است. انجام نامه نگاری ها و مکاتبات اداری و ارسال و دریافت فکس در شرکت ها و سازمان های مختلف باعث مصرف کاغذهای زیادی در طول سال و حتی روز می شود. استفاده از سیستمی که در کاهش مصرف کاغذ به ما کمک کند در حال حاضر استقبال خواهد شد.کاهش مصرف کاغذ فقط یکی از مزایای اتوماسیون آنلاین است که کمک زیادی هم به محیط زیست می کند. سرعت بالا، صرفه جویی در هزینه ها،افزایش بهره وری را هم می توان از فواید و مزایای اتوماسیون های آنلاین دانست. سامانه اتوماسیون تحت وب همگام فضایی امن با کاربری آسان را برای کاربران ایجاد می کند. در فضای ایجاد شده توسط تیم حرفه ای همگام، مدیران و کارمندان شرکت ها و سازمان ها می توانند ثبت و ذخیره،ارسال و دریافت فکس، گردش و مدیریت اسناد و نامه های خود را انجام دهند. سیستم اتوماسیون اداری برای طیف گسترده‌ای از مشاغل و سازمان‌ها مناسب است. به طور کلی، هر کسب و کاری که با حجم زیادی از کارهای اداری، گردش اطلاعات و وظایف تکراری روبرو است، می‌تواند از مزایای اتوماسیون اداری بهره‌مند شود. سامانه اتوماسیون تحت وب همگام فضایی امن با کاربری آسان را برای کاربران ایجاد می کند. در فضای ایجاد شده توسط تیم حرفه ای همگام، مدیران و کارمندان شرکت ها و سازمان ها می توانند ثبت و ذخیره،ارسال و دریافت فکس، گردش و مدیریت اسناد و نامه های خود را انجام دهند.


مزایای استفاده از اتوماسیون اداری تحت وب همگام:

 • افزایش راندمان و بهره‌وری
 • کاهش هزینه‌ها
 • بهبود گردش اطلاعات
 • افزایش شفافیت و پاسخگویی
 • بهبود رضایت کارکنان
 • دسترسی آسان به اطلاعات
 • کاربری آسان
 • قابلیت سفارشی‌سازی

 • ثبت درخواست‌ها
  check
 • امنیت بالا
  check
 • تقویم و زمان‌بندی
  check
 • حقوق و دستمزد
  close
 • حضور و غیاب
  close
 • پیگیری درخواست‌ها
  check
 • تاریخچه فعالیت‌ها
  check
 • تعریف و تنظیم وظایف
  check
 • پیگیری وظایف
  check
 • دریافت و ارسال وظایف
  check

  طراحی و ساخت حرفه ای و کاربرپسند:


سیستم اتوماسیون اداری همگام، براساس سالها تجربه در تیم طراحی و توسعه پیوست ، به گونه ای طراحی و پیاده سازی شده است که می تواند با مدلهای مختلف گردش مستندات در سازمان تطبیق یابد، روالهای ایزو یا دلخواه سازمان را پیاده سازی نماید و در اندازه های مختلف اجرا شود. کاربری بسیار ساده و کاربرپسند User Friendly ، محیط کاربری زیبا و استفاده از ابزار حرفه ای فرم ساز ، از دلایل شهرت نرم افزار اتوماسیون اداری همگام می باشد.


                                      ارتباط منسجم با نرم افزارهای دیگر همگام در راستای پیاده سازی نرم افزارهای فرآیندگرا:


کلیه نرم افزارهای مرتبط نظیر نرم افزار مالی و منابع انسانی می توانند گزارشهای خود را به کارتابل مدیران در سیستم اتوماسیون اداری ارسال نمایند. همچنین با استفاده از کارتابل الکترونیک و نسخه توسعه یافته نرم افزار فرم ساز و مدیریت گردش کار می توانند ، انواع فرآیندهای سازمانی را در محیط وب اجرا کرده و نتایج آن را در فرآیند گردش در فرمهای مربوطه در نرم افزارهای هدف درج نمایند. با پیاده سازی این فرآیندها می توان سازمان الکترونیک تحت وب و فرآیند گرا را در سازمان پیاده سازی نمود.


                                                         


  پوشش تعدد شرکت در هلدینگ یا گستردگی جغرافیایی :


اتوماسیون اداری همگام قابلیت پیاده سازی در مدلهای متمرکز یا توزیع شده و پشتیبانی از عملیات سازمانهای گسترده کشوری را دارا می باشد. در این حالت می توان از نسخه چند دبیرخانه ای استفاده نمود. محیط کاربری راهبران سازمان مرکزی ، مستقل از راهبران شرکتهای تابعه بوده و دسترسی تعریف کاربران و ساختار سازمانی به راهبران شرکتهای تابعه تفویض می شود. پیاده سازی این ساختار در انواع شرکتهای بزرگ و هلدینگها در سالهای متمادی تجربه کاری کارشناسان پیوست انجام شده است.


                                                   


 خدمات استقرار و پیاده سازی کامل نرم افزار  :


خدمات استقرار و پیاده سازی سیستم اتوماسیون اداری همگام، یکی از اجزای جدایی ناپذیر اجرای موفق این نرم افزار در سازمانهاست . در زمان استقرار و پیاده سازی نرم افزار اتوماسیون اداری، ساختار سازمان براساس گزارش شناخت تحلیل شده و بهترین حالت پیاده سازی برحسب اولویت ها و پیچیدگیهای سازمان پیشنهاد می شود. در مراحل اجرای نرم افزار اتوماسیون اداری ، همکاران واحد استقرار در کنار کارشناسان سازمان خریدار تا راه اندازی کامل نرم افزار حضور خواهند داشت و آموزشها در کلاسهای مختلف و سطح بندی شده ارائه می گردد. پیاده سازی موفق ، استفاده کامل و حداکثری از نرم افزار و بهینه سازی فرآیندها از اهداف مشترک ما با سازمان خریدار است. 


                                                                                  


نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است!
نمودار قیمت محصول
تخفیف ها وقیمت جشنواره ها در قیمت فروش در نظر گرفته نمی شود.
به من اطلاع بده
اطلاع به من در زمان:
پیشنهاد شگفت انگیز
از طریق
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
آدرس صفحه